Director productie (DKBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea sectiilor de productie (turnare sub presiune, presiune joasa si turnare gravitationala);
- coordonarea si scolarizarea echipelor din atelierele de intretinere;
- realizarea planului de productie in colaborare cu fabrica mama din Germania;
- optimizarea proceselor de productie.

CERINTE

- absolvent studii superioare, specializarea Metalurgie, Tehnologia constructiilor de masini;
- foarte bune cunostinte de limba engleza sau germana;
- cunostinte avansate pachetul Office;
- experienta in coordonare de personal intr-o fabrica de productie;
- domiciliul stabil in zona Campia Turzii, Cluj, Turda.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, angajeaza pentru clientul sau, firma ce activeaza in domeniul industriei de automotive, 1 Director productie.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148.