Director marketing

SC AUROMEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:
- coordonarea echipei de vanzari
- recrutarea si instruirea membrilor echipei
- vanzari personale, recrutare de noi clienti
- aplicare strategii de marketing, recrutare de noi clienti, participare la negocieri
- se cauta persoane dinamice, organizate si comunicative, cu aptitudini manageriale, cu disponibilitate la program de lucru prelungit.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta de minim 2 ani de zile pe post similar (director vanzari, publicitate, relatii cu publicul), sa aiba capacitatea de a instrui membrii echipei.

S.C. AuroMedia S.R.L. este o companie care se ocupa cu stimularea si directionarea de clienti catre societatile comerciale care colaboreaza cu noi. Editam si distribuim cardurile de reduceri „Simbol Card”, „Card de Afaceri” si „Simbol StudentCard”. Suntem o agentie de marketing si publicitate full service.