DIRECTOR MARKETING

SC EDIL CASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea parteneriatelor existente cat si crearea altora noi.
- Activitati specifice de marketing
- Abilitati de comunicare, organizare, planificare
- Propunerea bugetului de marketing asigurind utilizarea cit mai efiecienta a resurselor companiei
- Reprezintarea si angajarea companiei in relatia cu tertii pe linia activitatilor de marketing
- Implementeaza strategia de marketing si stabileste politica de comunicare a companiei;
- Supervizeaza activitatea de cercetare de piata;
- Planifica campaniile de promovare pentru serviciile noi si cele existente

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate;
- Experienta de min. 3 ani pe o pozitie similara
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Foarte bune abilitati organizatorice si analitice;
- Rezistenta la stres;
- Nivel avansat de cunostinte limba engleza;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, Power Point).

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv
Conditii de munca moderne
Posibilitatea unei cariere pe termen lung
Conditii de colaborare deosebite
Sistem motivant de recompensare a performantelor
Oportunitati de evolutie profesionala.

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!