DIRECTOR LOGISTICA

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-pregatirea si planificarea activitatii inainte de intrarea comenzilor in productie
-asigurarea materiei prime, instrumentelor necesare lansarii comenzilor in productie
-verificarea respectarii tehnologiei de fabricatie
-asigurarea continuitatii fluxului de operatii avand rolul de liant intre productie si client
-instruirea oamenilor din subordine pe sistemele de organizare necesare

CERINTE

-studii superioare tehnice
-experienta relevanta in coordonarea activitatii de logistica
-experienta in operarea cu un ERP(avantaj)
-cunostinte de limba engleza sau germana la nivel avansat
-permis de conducere categoria B

Psihoselect este compania de consultanta in resurse umane cu o experienta de peste 7 ani pe piata din Romania. Asistam firmele ¿n proiecte de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de top ¿i middle management. Pe langa serviciile de recrutare si selectie, clientii beneficiaza si de proiecte de consultanta pentru stabilirea grilei salariale si a structurii optime de personal, precum si de proiecte de dezvoltare personala si training.

Psihoselect asista in procesul de selectie pentru postul de Director Logistica, companie multinationala cu capital olandez ce activeaza in domeniul productie benzi transportoare de marfa