DIRECTOR LOGISTICA

S.C.AX PERPETUUM IMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea, planificarea, coordonarea si controlul activitatii din cadrul departamentului logistica
-urmareste aplicarea si respectarea procedurilor interne de lucru la nivel de depozit si divizie transport/distributie
-gestioneaza resursele umane si materiale pentru desfasurarea optima a activitatii
-planificarea si coordonarea activitatii depozitelor proprii
-planificarea si supravegherea transporturilor pe rutele de livrare
-monitorizare, evaluare si previzionare necesitati parc auto

CERINTE

-experienta intr-un post similar minim 1 an
-cunostinte operare PC
-permis de conducere categoria B
-persoana dinamica, organizata, comunicativa

BENEFICII OFERITE

-salarizare motivanta + tichete de masa
-posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul echipei

Firma de top pe piata romaneasca specializata in distributia de materiale auxiliare pentru constructii.