Director Logistica

SC PharmaFarm SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activităţii de logistică a companiei (depozite, administrativ, parc auto, activităţi vamale)

- eficientizarea activităţii logistice de distribuţie

- identificarea oportunitatilor de dezvoltare a sistemului logistic al companiei

- urmărirea si implementarea procedurilor activităţii de logistică

CERINTE

- Studii superioare

- Experienţă relevantă într-o poziţie similară

- Cunoştinţe temeinice privind standardele de calitate ISO

- Cunoştinţe avansate de limba engleză şi operare PC

- Persoană cu bune abilităţi de management, cu o gândire analitică, orientat spre rezultate, cu excelente abilităţi de comunicare şi interrelaţionare

BENEFICII OFERITE

Compania vă oferă un pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără şi dinamică şi de a vă construi o carieră în domeniul distribuţiei de medicamente.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de import si distributie produse farmaceutice