DIRECTOR ECONOMIC

Exella

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de comert international cauta Director Economic.

CERINTE

Se cer studii superioare economice, de preferat finante sau contabilitate, limbile engleza si italiana, experienta de cel putin 2 ani in functii similare, o buna capacitate organizatorica in gestionarea comenzilor, operarea importurilor, un interes concret pentru inovatie si aprofundarea strategiilor noi, precum si disponibilitatea la un program full-time.
Constituie avantaj intelegerea gestiunii, a modului de formare a preturilor, cunostinte de legislatie financiar-contabila si management financiar/fiscal, abilitati de comunicare, prezentare si negociere, spirit organizatoric, dinamism si adaptabilitate, prezenta placuta.

BENEFICII OFERITE

Candidatul ales va beneficia de pregatirea corespunzatoare si oportunitati concrete de promovare intr-o structura moderna si adresata pietei occidentale.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de comert international