Director de marketing

SC TRANS ALIMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor
- Realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora
- Dezvoltarea unor noi produse
- Gestionarea construirii imaginii firmei, alaturi de departamentul de PR

CERINTE

- experienta in marketing de minimum 2 ani.
- bune abilitati de operare PC
- permis de conducere cat. B
- cunoasterea unei (unor) limbi straine constituie un avantaj
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- masina si telefon de serviciu
- bonusuri in functie de performanta