Director comercial

IDEAS PUBLIPAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea zilnica a activitatii personalului aflat in subordine , coordoneaza intreaga activitate comerciala,raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine si pentru fluxul operational la nivelul departamentului pe care-l conduce,stabilirea planurilor si targetelor de vanzari pe plan local si national, elaborarea de strategii de dezvoltare marketing si promovare, coordonare de nivel top management, stabilirea conditiilor de negociere a contractelor.

CERINTE

- studii superioare economice, preferabil cu specializarea marketing
- experienta in marketing de minimum 2 ani.
- o buna cunoastere a domeniului de activitate a companiei
- bune abilitati de operare PC
- limba engleza (nivel avansat)
- cunoasterea altor limbi straine(spaniola si detinerea permisului de conducere constituie un avantaj
- persoana dinamica, cu aptitudini de lider
- bune abilitati de comunicare si de negociere
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit
- abilitati de negociere, abilitati de coordonare si administrare date, comunicativ, cunostinte bune de marketing, experienta in vanzari, experienta in publicitate,

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta
- Beneficii economice la nivel european si potential de dezvoltare pe plan profesional.

Companie internationala in sistem de franciza ce proportioneaza mari profituri cu o investitie minima si raspuns rapid, si prezinta un concept inovator de afacere, ce consta in a profita de pungile de hartie, folosite la vanzarea painii in conditii igienice si ecologice, transformandu-le in suporturi publicitare. Compania este in plina dezvoltare la nivel national si international si vizeaza toate orasele tarii in vederea francizarii. Mai multe informatii pe www.publipan.ro