Dezvoltator Junior ASP.NET - limba maghiara

Web & E-Commerce Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu sediul in Budapesta recruteaza dezvoltatori Junior Asp.Net pentru echipa sa din Cluj.

Responsabilitati: dezvoltarea unor mari siteuri de socializare!

CERINTE

Vino in echipa noastra, daca:

- ai cunostinte de Asp.Net
- ai cunostinte de MVC (Model-View-Controller) in C#.NET
- daca ai cunostinte de GIT (source control tool) este in avantajul tau
- ai 1-2 ani experienta in domeniu
- esti in ultimul an sau la masterat, dar esti dornic sa inveti mult si repede
- stii sa vorbesti fluent in limba maghiara
- daca stii limba engleza e un plus
- esti motivat sa te dezvolti professional intr-o perioada scurta
- esti sincer si comunici bine
- esti gata sa lucrezi la deadline

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
- poti lua parte in proiecte mari de dezvoltare e-commerce
- poti lucra cu profesionisti
- un salar competitiv
- program de munca flexibil
- poti lucra de acasa sau din birou in Cluj
- angajare imediata

Trimite CV la jobtou2006@yahoo.com! Alte informatii la interviu!

DESCRIEREA FIRMEI

Software developing