Dezvoltator aplicații intranet

Target-E Nearshoring

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei contribui la dezvoltarea unor noi proiecte conform cerinţelor clienţilor companiei;

Vei ajuta la întreţinerea şi dezvoltarea proiectelor existente prin optimizări de cod şi îndeplinirea cerinţelor suplimentare care apar în procesul creării unui produs.

CERINTE

• Studii superioare tehnice finalizate sau în curs de finalizare;
• Bune cunoștințe de tehnologii web, baze de date și programare;
• Abilități excelente de comunicare în limba română și engleză;
• Curiozitate și implicare în cunoașterea tehnologiilor web actuale precum și a tendințelor tehnologice;
• Experiența cu HTML/CSS/Javascript, Windows Server și Linux este un avantaj;

BENEFICII OFERITE

• Muncă variată prin noi provocări;
• Cultura orientată spre echipă, caracterizată de ierarhii plate;
• Birouri excepționale într-o zonă liniștită a Clujului;
• Posibilități variate de formare pentru dezvoltarea personală și profesională;
• Ore flexibile de lucru;
• Salariu atractiv bazat pe performanțe;

DESCRIEREA FIRMEI

We make IT happen!

Dezvoltă-ţi afacerea online cu servicii IT şi software profesionale, livrate de o echipă pasionată şi cu experienţă.
Sporeşte-ţi vizibilitatea în mediul online cu ajutorul nostru şi vei beneficia de:
* consiliere şi consultanţă specializate pe nevoile afacerii tale;
* produse de calitate dezvoltate conform celor mai noi tendinţe IT şi software;
* peste 10 ani de experienţă de lucru pentru clienţi locali şi internaţionali.