Dennver angajeaza Sef de Magazin in Floresti

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza desfasurarea activitatii personalului din magazinul de prezentare
- receptioneaza marfurile si stabileste pretul de vanzare a acestora conform politii de preturi a societatii
- organizeaza si realizeaza comenzile zilnice
- verifica zilnic expunerea marfii pe rafturi si coordoneaza echipa din subordine in vederea completarii rafturilor din zona comerciala
- urmareste si raspunde de derularea ofertelor catre clienti
- mentine in permanenta relatia cu clientii si furnizorii
- cunoaste toate produsele din magazin si serveste clientii (instalatii sanitare/termice, vopsele/lacuri, electrice, scule si unelte)

CERINTE

Obligatorii:
- Experienta in comert
- Experienta anterioara intr-un program de gestiune a comenzilor si stocului;
- Cunostinte foarte bune operare PC (nivel mediu spre avansat de excel, word si outlook);
- Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva;
- Experienta in vanzarea a minim 1 din urmatoarele categorii de produse: instalatii sanitare/termice, vopsele, electrice

Avantaje:
- Experienta in vanzarea de produse din sfera instalatiilor sanitare/termice
- Cunoasterea programului WinMentor
- Experienta anterioara pe o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masă, asigurare individuală de sănătate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzări și produse .
- CV-urile se trimit pe adresa recrutare[a]dennver.ro și vor fi însoțite obligatoriu de mențiunea postului pentru care aplicați. Informatii suplimentare la 0264.426.571.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.