Decorator baloane

ALANIS GOLD SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea decoratiunilor din baloane in diverse spatii de evenimente in special evenimente pentru copii .
Nu necesita experienta anterioara .

Responsabilitati :

Transport materiale, documente, instalare jocuri pentru copii, activitati de decorare cu baloane pentru spatii de petreceri pentru copii.

Ce este o decoratiune cu baloane ?

Un raspuns succint ar suna astfel: decoratiunea este un aranjament de baloane umflate si legate intre ele in diferite modalitati pentru a obtine o combinatie de forme si culori (ghirlande, coloane, arcade, figurine, reproduceri de obiecte etc) care sa impodobeasca un anumit spatiu intr-un anumit scop (aniversare, nunta, serbare, actiune promotionala etc.).

CERINTE

Punctual, organizat, cunoaste bine Cluj Napoca, comunicativ, poate sa se lucreze bine in echipa, descurcaret, carnet categoria B (optional).
Disponibilitate pentru program de lucru in special in week-end: V, S, D. Program flexibil in cursul saptamanii.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant in functie de realizari , masina, lucru intr-o echipa tanara si dinamica , atmosfera placuta .
Se asigura training de specialitate .