Debitator pervazuri/paneluri (tamplarie PVC/Al)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, denumita DennverProfi.

Responsabilitati:
- Debitarea de pervazuri, paneluri PVC si profile de aluminiu conform cerintelor clientului, folosind aparatura specifica;
- Impachetarea materialelor si pregatirea comenzilor pentru transport;

CERINTE

Cerinte :
- Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi;
- Atentie la detalii;
- Reprezinta avantaj: experienta in tamplarie sau debitarea profilelor de PVC/aluminiu;

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.