Daniel Berar angajeaza pizzar cu/fara experienta

Daniel Berar Restaurant & Pizza

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daniel Berar Restaurant & Pizza, restaurant cu specific mediteranean situat in Manastur, pe Strada Ciobanului nr 2 (zona benzinariei OMV) cauta pizzer, full-time.

Cu o vechime de 7 ani pe piata, clientii fideli apreciaza pizza facuta in cuptor cu lemne ca una dintre cele mai bune din Cluj. Noul coleg ne va ajuta sa ne pastram aceast renume.

CERINTE

Profilul candidatului:
- experinta consitutuie un avantaj dar nu este obligatorie, asiguram instruire si perfectionare la locul de munca;
- disciplinat;
- abilitati bune de relationare si lucru in echipa;
- prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva.

Program:

- Luni-Vineri: 9:00-23:00, Sambata-Duminica: 11:00-23:00;
- se lucreaza 2 zile (Miercuri, Joi)/5 zile (Luni, Marti, Vineri, Sambata, Duminica) pe saptamana.

BENEFICII OFERITE

- salarizare motivanta si conditii bune de lucru;
- prime periodice, in functie de vanzari;
- echipa tanara;
- 3 mese pe zi incluse;
- 2 pauze de cafea;
- decontare transport in Cluj.

Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la 0752.830.597

Fondat in 2009, Daniel Berar Restaurant & Pizza este un restaurant 100% italian care isi surprinde oaspetii cu preparate in stil mediteranean: peste, paste, salate,specialitati din carne dar si cele mai inedite retete de pizza, realizate in cuptor pe lemne. Pentru mai multe informatii vizitati wwww.danielberar.ro