COORDONATOR SECTIE DE COASERE

S.C. VERSAPAK ROMANIA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea activitatii personalului din departamentul de productie conform planificarii stabilite;
- Oferirea asistentei necesare personalului subordonat pentru realizarea sarcinilor individuale ale fiecaruia;
- Asigurarea alimentarii cu materii prime a fazelor de productie;
- Respectarea planificarii realizate pe saptamana/luna a produselor finite;
- Efectuarea pontajului si stabilirea inlocuirilor confectionerilor in cazuri de urgenta;
- Motivarea personalului din subordine.

CERINTE

- Experienta de 3-5 ani in coordonarea personalului;
- Cunostinte si abilitati de conducere;
- Abilitati de comunicare eficienta;
- Persoana dinamica si organizata;
- Cunostinte in domeniul textilelor, marochinariei;
- Constituie avantaj detinerea permisului de conducere.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Mediul de lucru profesionist;
Asigurarea transportului.

Compania Versapak International are sediul in Marea Britanie și activează in domeniul ambalajelor pentru corespondență, al genților medicale, genților pentru bani, sacilor și plicurilor poștale, mobilierului pentru Mailroom, sigiliilor, etc., de peste 35 de ani.

Produsele Versapak sunt realizate din materiale textile, dar și din materiale plastice ușoare și foarte rezistente ceea ce le conferă o durată de utilizare de ordinul anilor.

Pentru mai multe informatii despre produsele noastre va invitam sa vizitati site-ul nostru http://www.versapak.ro/