COORDONATOR LOGISTICA

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizarea, planificarea, coordonarea si controlul activitatii din cadrul departamentului logistica
-urmareste aplicarea si respectarea procedurilor interne de lucru la nivel de depozit si divizie transport/distributie
-gestioneaza resursele umane si materiale pentru desfasurarea optima a activitatii
-planificarea si coordonarea activitatii depozitelor proprii
-planificarea si supravegherea transporturilor pe rutele de livrare
-mentenanta parc auto (achizitii, reparatii, asigurari, autorizari)

CERINTE

-experienta intr-un post similar minim 1 an
-cunostinte operare PC
-permis de conducere categoria B
-persoana dinamica, organizata, comunicativa

BENEFICII OFERITE

-salarizare motivanta + tichete de masa
-posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul echipei

Companie nationala specializata in importul si distributia de materiale auxiliare si accesorii de constructii,precum si in importul si distributia de ambalaje - capace, capse, borcane etc.