Coordonator Departament Sudura (locatia Cluj-Napoca)

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Organizarea, coordonarea, urmarirea si managementul departamentului de Sudura;
* Monitorizarea procesului de productie in toate fazele sale din punct de vedere calitativ si al incadrarii in timpii alocati;
* Programarea si organizarea muncii pe masini, personal si timp;
* Organizarea si coordonarea personalului din subordine: stabilirea necesarului de personal, asigurarea continuitatii in activitatile de productie;
* Asigurarea suportului tehnic de specialitate pentru sectia pe care coordonata;
* Imbunatatirea continua a indicatorilor de performanta;
* Instruirea periodica a personalului din subordine pentru competentele specifice postului.

CERINTE

* Minim 3 ani experienta intr-o pozitie de coordonare intr-un departament de productie;
* Studii Superioare Tehnice;
* Cunostinte tehnice solide privind procesele de sudura;
* Limba engleza: scris/vorbit la nivel avansat;
* Calitati dovedite de leadership si comunicare, coordonare si control;
* Responsabilitate, initiativa.

Ne rezervam dreptul de a contacta doar acele persoane care indeplinesc conditiile enuntate anterior.

BENEFICII OFERITE

Companie olandeza specializata in proiectarea si productia de paletizoare, roboti si benzi transportoare, cu aplicatii extinse la nivel mondial in industria bunurilor de larg consum.

DESCRIEREA FIRMEI

IntegraHR - dedicat oamenilor
Suntem o echipa de specialisti cu 5 ani experienta in domeniu - dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite.

www.integrahr.ro