Coordonator Agentie Imobiliara

Happy Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectarea si formarea agentilor imobiliari
Coordonarea si eficientizarea muncii agentilor
Prospectarea pieţei imobiliare
Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare
Administrarea bazei de date cu proprietăţi;
Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie
Atingerea targetului lunar de contracte
Raportarea activităţii

CERINTE

Studii superioare
Foarte buna cunoastere a pietei imobiliare si a instrumentelor de marketing necesare atingerii obiectivelor de afaceri
Spirit antreprenorial
Gandire strategica
Foarte bune abilitati de comunicare verbal si in scris
Abilitati de negociere excelenta - si capacitate de influentare
Bune abilitati de operare PC

BENEFICII OFERITE

Pozitia nou deschisa beneficiaza de un pachet de recompense competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de furnizare servicii B2B