Controlor NDT - UT

Sc Global Energy Products Sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respectarea procedurilor tehnice pentru efectuarea NDT utilizând echipamentele existente în conformitate cu procedurile de calitate ale companiei și cu fișele tehnice asociate fiecărui echipament
- Efectuarea testelor NDT și verificarea pieselor turnate
- Efectuarea inspectiilor specializate

CERINTE

Candidatul ideal va fi autonom, riguros, cu bune abilitati interpersonale, si va da dovada de spirit de echipa si simt al raspunderii.

- Experienta de cel putin 1 an in control nedistructiv cu ultrasunete (Level 2)
- Certificare NDT cu ultrasunete Level 2
- Detinerea certificarilor de tip MT, VT si PT prezinta un avantaj
- Engleză - nivel mediu sau avansat
- O bună cunoaștere a pachetului Office
- Atenție deosebită la detalii

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

Sc Global Energy Products Sa este o companie care are ca si domeniu principal de activitate constructiile sudate .