CONTABIL SEF

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea bilantului si a balantei;
- mentinerea relatiei cu banca si institutiile statului;
- intocmirea documentelor care tin de personal;
- analiza activitatii economico-financiare a societatii;
- intocmirea rapoartelor periodice specifice firmei.

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul economic;
- experienta in domeniul contabilitatii (minim 3 ani);
- experienta in cadrul departamentului de contabilitate al unei companii cu linie de productie;
- bune cunostinte de limba engleza;
- bune abilitati de operare PC;
- cunoasterea programului Winmentor (constituie avantaj);
- persoana dinamica, serioasa, orientata spre performanta.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de munca profesionist.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

SMART TRAINING, asista companie multinationala, specializata in productia si comercializarea de profile si structuri metalice, in selectia pentru postul de CONTABIL SEF.