Contabil-Economist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam coleg in cadrul departamentului de contabilitate .

Daca doriti sa va specializati in domeniul contabil si de consultanta contabila, aveti studii superioare economice, disponibilitate pentru program prelungit si va place munca in echipa , aplicati la noi.

CERINTE

Daca esti tanar absolvent de Stiinte economice , ai fost cel mai bun in facultate te asteptam in echipa noastra .

Daca esti exigent, ambitios si dispus mereu sa inveti si daca vrei sa te alaturi unei echipe tinere, valoroase si perfectioniste, dorim sa te cunoastem si vrem sa lucrezi cu noi.

Dacă indeplinesti una din conditiile de mai jos te asteptam la noi in firma :

Ești pregătit

Ești creativ

Eşti harnic şi consecvent

Ești atent

Esti un tip de gasca si te integrezi repede

Doreşti să înveţi şi să practici cu adevărat o meserie

Nu ţi-e frică de muncă şi de responsabilitate

Vrei să fii motivat corespunzător pentru tot ceea ce faci

Doreşti să te perfecţionezi ( ? )

BENEFICII OFERITE

In primele 3 luni de colaborare veti primi un salar minim garantat , mai apoi tichete de masa, decontare transport + alte facilitati.