Contabil

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura evidenta contabila a stocurilor, a relatiilor cu tertii, a trezoreriei si evidenta veniturilor si cheltuielilor.
Intocmeste situatii si rapoarte financiar-contabile si verifica corelarea acestora.

CERINTE

Experienta in contabilitate minim 2 ani.
Cunoasterea legislatiei in vigoare care reglementeaza activitatea financiar-contabila.
Utilizare programe de contabilitate: WINMENTOR.
Limba engleza nivel avansat obligatoriu.
Operare MS Office (Excel, Word, Outlook)
Corectitudine, atentie.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonuri de masa si decontarea transportului.

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare