Contabil

ForumConsult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Forum Consult asista companie austriaca specializata in productie de harti tiparite si digitale in vederea ocuparii postului de Contabil.

Responsabilitati:
- realizarea contabilitatii primare si de gestiune in cadrul companiei;
- implementarea programului de contabilitate Mesonic.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- experienta in domeniu (minim 1 an);
- cunostinte de contabilitate pana la nivel de bilant/balanta;
- cunoastrea unui program de contabilitate (Mesonic);
- disponibilitate pentru participare la un curs de formare in Austria;
- cunostinte de germana la nivel avansat (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- traininguri de formare in Austria.

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumcomnsult.ro