Consultant vanzari part time/full time

BMM Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

•VANZARE SOLUTII SOFTWARE PENTRU AFACERI

CERINTE

•Reale abilitati de comunicare prin telefon si face to face. (fluenta, coerenta, claritate in exprimare, capacitatea de a face o prezentare de baza a unui produs prin telefon sau in cadrul unei intalniri cu una sau mai multe persoane)
•Incredere in propria persoana/ Perseverenta Inainte de a aplica, analizeaza-te bine pentru a te asigura ca nu te doboara emotiile vorbind la telefon cu oameni necunoscuti si nici neincrederea cand vei fi refuzat de 50 de ori pe zi.
•Capacitatea si disponibilitatea de a a acumula cantitati mari de informatie din domeniul business; (daca prinzi greu informatii noi sau esti comod, sigur mai bine nu incerci)
•Disponibilitate la munca de teren (vizite la potentialii clienti)
•Cunostinte medii utilizare calculator (avantaj cunostinte aplicatii de tip ERP,CRM etc)

BENEFICII OFERITE

•Posibilitati de invatare si dezvoltare
•Recompense corelate cu realizarile
•Program flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de training si consultanta