CONSULTANT VANZARI

SKUBA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea şi operarea comenzilor telefonice sau on-line
- Identificarea si comandarea pieselor conform nevoilor clientilor
- Deservirea ireproşabilă a clienţilor
- Oferirea de consultanţă tehnică clienţilor
- Este obligatorie cunoasterea programelor de identificare a pieselor de camioane si remorci
- Intocmirea facturilor, avizelor si a altor documente necesare desfasurarii optime a activitatii depozitului

CERINTE

- Este obligatorie experienţa în domeniul pieselor pentru camioane si remorci
- Studii medii (avantaj studii superioare)
- Experienţă în gestiune
- Abilităţi excelente de comunicare si relationare
- Cunoasterea programelor de identificare piese de origine pentru autoturisme şi camioane este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Bonusuri pentru atingerea obiectivelor de vânzări si profit
- Tichete de masă
- Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
- Posibilitate de dezvoltare profesionala si personala intr-o companie in continua ascensiune

Cunoscut la nivel European, Grupul Skuba (http://www.skuba.biz) activeaza in industria camioanelor si a pieselor de schimb pentru acestea. Skuba controleaza 20 de companii in tari ca Lituania, Latvia, Estonia, Finlanda, Polonia, Rusia, Bielorusia, Ungaria si Romania, cu peste 600 de angajati in aceste tari.