CONSULTANT RESURSE UMANE - LIMBA ITALIANA

SC.Systems&Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Actualizarea datelor candidaţilor în sistemul companiei (in limba italiana)
• Identificarea continua a candidatilor pe Internet şi alte căi media: Linkedin, Monster, cold-calling (activitate de head-hunting) in conformitate cu cerintele clientilor
• Monitorizarea presei internationale si italiene in scopul depistarii potentialilor candidati
• Activităţi adminstrative (preluarea telefoanelor din partea candidaţilor, clientilor sau potentialilor clienţi)
• Fixarea intalnirilor si a interviurilor intre client si candidate finali

CERINTE

Candidatul ideal:
• Cunostinte avansate de limba italiana (conditie eliminatorie)
• Nivel intermediar al limbii engleze
• Student sau absolvent de studii superioare (avantaj Facultatea de Litere)
• Cunostinte in domeniul resurselor umane (constituie avantaj)
• Cunoştinţe excellente de operare MS Office
• Capacitate de a gestiona mai multe proiecte simultan

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- bonuri de masa