Consilieri vanzari instalatii sanitare/termice

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

In peste 20 de ani de activitate firma Dennver Comimpex si-a format un renume pe piata locala, atat prin gama de produse comercializata, cat si prin maniera prompta si eficienta in care venim in ajutorul clientilor. Acum ai sansa sa fii o parte din povestea noastra de succes si sa beneficiezi de intreaga noastra experienta pentru a deveni un vanzator desavarsit si un excelent cunoscator al domeniului materialelor de constructii.

Postul este pentru magazinul nostru din Cluj-Napoca, pe strada Campului nr. 84-86

- deservirea clientilor intr-un mod amabil si rapid;
- oferirea de informatii tehnice despre produsele disponibile in magazin si recomandarea celor mai potrivite nevoilor clientilor;
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

CERINTE

- spirit de echipa si deschiderea sa inveti de la colegii tai;
- atitudine pozitiva si dorinta de a ajuta clienti care iti calca pragul magazinului;
- experienta in comert;
- reprezinta avantaj cunostintele tehnice in domeniul instalatiilor termice/sanitare;
- seriozitate si motivatia pentru a avea o cariera de succes alaturi de noi!

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.