Consilier vanzari (Floresti)

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

De peste 24 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Postul este pentru magazinul nostru din Floresti, pe strada Avram Iancu, denumit DennverProfi.

Responsabilitati:
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor din magazin;
- informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate;
- aprovizionarea corecta si eficienta a rafturilor din magazin;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

CERINTE

Cerinte
- Cunostinte tehnice intr-una din urmatoarele categorii de produse: instalatii sanitare/termice, vopsele/lacuri/emailuri sau electrice;
- Experienta in comert;
- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Cunostinte minime de operare PC;
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse;

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.