CONSILIER JURIDIC - CLUJ-NAPOCA

SC Smart Training SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura asistenta juridica si urmareste respectarea legalitatii in activitatea companiei;
- Solutioneaza din punct de vedere legal problemele aparute in activitatea companiei;
- Raspunde de toate actele firmei in legatura cu care face demersuri legale la organele de jurisdictie competente;
- Urmareste respectarea contractelor si actelor cu caracter juridic.

CERINTE

- Studii superioare juridice (Facultatea de Drept);
- Experienta relevanta pe un post similar - min 2 ani
- Experienta obligatorie in contracte (intocmire, urmarire, intelegere etc);
- Cunoasterea unor notiuni de contabilitate constituie avantaj;
- Cunoasterea unei limbi straine, preferabil limba engleza;
- Excelente abilitati de comunicare, putere de concentrare si capacitate de sinteza;
- Demn de incredere, devotat companiei;
- Bune cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- pachet salarial atractiv.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.