Consilier juridic

Roland Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura consultanta juridica, documentare legislativa si informare prompta asupra modificarilor si noutatilor legislative
- intocmeste si analizeaza contracte si acte juridice de orice natura.
- asigura corectitudinea, acuratetea si caracterul complet al tuturor documentelor, informarilor, rapoartelor transmise.
- urmareste incasarea creantelor societatii prin proceduri legale de recuperare a debitelor.

CERINTE

- studii superioare juridice.
- min 1 an experienta profesionala.
- cunostinte temeinice de legislatie comerciala.
- bune cunostine operare calculator (MSOffice).
- foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
- persoana responsabila, proactiva, deschisa, sociabila
- domiciliul in Turda, Campia Turzii, Cluj-Napoca sau imprejurimi

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, tichete de masă.

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea companiei

Brand regional de succes, castigat prin inovatie, imbunatatire continua, si crestere permananeta a gradului de satisfactie a clientilor, partenerilor si angajatilor

Valori actuale

1) Angajatii
2) Technologia
3) Gandirea spre inainte
4) Imbunatatirea continua
5) Perseverenta
6) Inovatia
7) Progresul

Misiunea companiei

Satisfacerea deplina a cerintei de consum a clientilor Roland Impex cu gama completa de produse de panificatie, patiserie si cofetarie, cu angajamentul calitatii in produse si servicii, la preturi competitive, intr-un mediu prietenos si atragator, in locatii usor accesibile, reducand astfel nevoia de calatorie a membrilor comunitatii pentru procurarea produselor dorite.

www.rolandpan.ro