Consilier Juridic

Transilvania Recuperari Creante

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Societate comerciala, ce desfasoara activitati de intermedieri financiare, angajeaza CONSILIER JURIDIC. Activitatea principala consta in demersuri juridice pentru recuperarea de creante. Nu este necesara experienta in domeniul juridic.

Cerinte:
- Licentiat in stiinte jrudice
- Cunostinte de operare pe calculator
- Cunoscator al unei limbi de circulatie internatinonala
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari
- Domiciliul in Cluj-Napoca
- Fara experienta in domeniul juridic

Doar canditatii ce indeplinesc cerintele de mai sus vor fi chemati la interviu.

TRANSILVANIA RECUPERARI CREANTE , efectuam toate demersurile legale pentru recuperarea creantelor de la debitori, persoane fizice si juridice, pentru bilete la ordin si file cec refuzate la plata, facturi neplatite, contracte neonorate. Dispunem de logistica necesara si de serviciile celor mai buni specialisti.