CONSILIER JURIDIC

EDIL REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analizeaza contractele de munca din punct de vedere legal;
- analizeaza toate documentele companiei pentru a asigura respectarea prevederilor legale si ofera consultanta juridica clientilor companiei;
- actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie de interes comercial;
- reprezinta compania în instanta in eventuale litigii;
- consiliaza managementul cu privire la corectitudinea si modul de realizare a planurilor si strategiei elaborate de acesta, din punct de vedere legal;
- administreaza documentele corporatiei si comunica cu Registrul Comertului, Camera de Comert,Camera de Munca si celelalte organisme de reglementare;
-evidenta documentelor firmei;
- evidenta contractelor de munca, de intermediere, respectarea prevederilor legale ale acestor contracte;
- evidenta documentelor debitori si recuperare debite;
- relationare cu toate departamentele interne;
- verificarea dosarelor de angajare si intocmirea contractelor de munca.

CERINTE

- studii superioare juridice finalizate;
- experient¿ minim 6 luni – 1 an (de preferat);
- spirit analitic, atentie la detalii;
- diplomatie;
- integritate, simtul responsabilitatii;
- abilitati pentru relatii interpersonale si de comunicare, cu o buna capacitate de evaluare a riscului;
- abilitati de planificare si organizare;
- operare PC (pachetul MsOffice, Excel).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
Pachet salarial corelat cu performanta;
Conditii de lucru moderne.

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de peste 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj-Napoca , Bucuresti, Bistrita si Sibiu. Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate. Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client. Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam ca si operator national pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !