Consilier de asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie aflata pe locul II in topul asigurarilor de viata, cauta 3 persoane care sa devina consilieri financiari profesionisti.

Sa lucrezi alaturi de noi inseamna:

- sa faci parte din echipa celei mai dinamice companii de asigurari de viata din Romania
- sa fii stimulat si recompensat pentru performanta ta;
- sa beneficiezi de training si coaching oferite de traineri certificati LIMRA, cea mai prestigioasa asociatie profesionala din lume in domeniul asigurarilor de viata;
- sa dispui de cel mai extins portofoliu de produse si servicii financiar-bancare ce se adreseaza nevoilor de protectie si siguranta financiara;
- sa ai oportunitati de crestere in cariera;
- sa ai venituri importante.

CERINTE

- flexibilitate, capacitatea de a asimila cunostinte;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
- atitudine proactiva si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;
- venituri motivante;
- oportunitatea unei cariere de succes;
- posibilitatea de a promova in cariera;
- venit fix la realizarea target-ului.