CONFECTIONERI TAMPLARIE DIN ALUMINIU cu geam termopan

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam CONFECTIONERI TAMPLARIE DIN ALUMINIU pentru a lucra in fabrica noua din Apahida

Descrierea activitatii: Productie si montaj tamplarie din aluminiu cu geam termoizolator.
Pregatirea materialului in vederea prelucrarii.
Taiere, tratare profile aluminiu si a rame.
Montare tamplerie din aluminiu.
Montare geamuri.
Raspunde de lucrarile efectuate si de echipamentul din dotare.

CERINTE

Conditii de angajare:
- experienta cel putin 2 ani in domeniu;
- calificare in domeniu (avantaj);
- atent la detalii;
- organizat și punctual.

Se ofera contract de munca, salariu avantajos, tichete de masa, transport decontat, se lucreaza intr-o singura tura.

Persoanele interesate pot depune CV pe adresa de email: cariere@starjobs.eu sau la sediul nostru din Cluj Napoca, str. Iuliu Maniu nr. 17/7. Tel. 0748 474493

BENEFICII OFERITE

Se asigura salariu decent si tichete de masa. Se lucreaza intr-un mediu de lucru cu toate conditiile de confort pentru personal, program Luni - Vineri 08.00-16.30.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare