CLIENT HAPPINESS OFFICER

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari-iesiri (numar, data, denumirea firmei, telefon, continutul mesajului, alte informatii considerate necesare).
Preia si directioneaza apelurile telefonice si preia eventualele mesaje si le transmite;
Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri, etc.) intr-un mod cat mai amiabil si prompt, respectand protocolul aferent;
Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale si realizeaza traduceri in /din limba engleza;
Primeste si transmite e-mail-uri;
Realizeaza rapoarte privind situatia contabila lunara a companiei, in conformitate cu solicitarile managmentului;
Asigura suportul necesar departamentului de vanzari (oferte, contracte, prezentari);
Realizeaza pe baza informatiilor existente prezentari, expuneri, propuneri, sesizari;
Mentinerea relatiei cu clientii si colaboratorii companiei;
Mentine legatura cu agentiile de turism pentru efectuarea rezervarilor legate de cazare, bilete de avion etc;
Organizarea sedintelor si a diverselor evenimente;
Realizeaza o centralizare lunara a necesarului privind achizitionarea produselor de protocol, produse de birotica/ rechizite etc;
Raspunde de confidentialitatea informatiilor;
Realizarea unei bune comunicari intre angajati, autoritati si colaboratori ;
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

CERINTE

Studii superioare finalizate, preferabil in domeniile: Stiinte Economice, Sociologie, Studii Europene;
Experienta pe un post similar constituie avantaj;
Limbi cunoscute: Engleza – nivel avansat;
Permis de conducere – cat.B;
Cunostinte de Word, Excel, Power-Point operare PC.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita C.V.-ul actualizat pe adresa: recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.