Centrul NM și Mircea Nedelcu angajează maseur!

nmintegrativetherapy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prestarea de servicii de masaj in cabinetul centrului.
Promovarea serviciilor oferite de companie.

CERINTE

!Preferabil sa cunoasca si tehnicile de Reflexoterapie!
-Studii de specialitate: kinetoterapie/cursuri de masaj
- Cunostinte medicale
- Aspect ingrijit si placut.
- Persoana agreabila, sociabila, cu bune abilitati de comunicare
- Dorinta de perfectionare si dezvoltare personala
- Pasionat de ceea ce face
- Serios si onest
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.

Medicina holistică privește omul ca un întreg, concentrându-se pe legatura dintre minte și corp. Scopul acesteia este armonizarea pe plan fizic, mental, emoțional și spiritual în procesul de descoperire a cauzei bolilor și găsirea căii spre vindecare prin diverse terapii complementare.
Centrul nostru își propune să vină în sprijinul medicinei alopate printr-o multitudine de tehnici și metode terapeutice, cum ar fi: bioenergie, psihoterapie, fitoterapie, homeopatie, nutriție, apiterapie, gemoterapie, aromoterapie, meloterapie, cromoterapie, tehnici de masaj terapeutic și de relaxare, tehnici de eliberare emoțională, aurometrie, seminarii și workshop-uri de dezvoltare personală pentru obținerea și menținerea sănătății.