Cautam tamplari

MOW made of wood SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tamplari pentru munca full time in atelierul firmei, in fabricarea produselor din lemn masiv si reconditionarea/restaurarea pieselor de mobilier din lemn. Deasmenea, cautam muncitori necalificati (sau calificati) pentru peioada determinata de 2 luni, pentru o lucrare de reconditionare tamplarie de constructii (geamuri). Munca se va desfasura in municipiul Cluj-Napoca si pentru cei disponibili, si la sediul nostru din comuna Apahida, sat Corpadea.

CERINTE

Cu sau fara experienta, Seriozitate, atentie la detalii, munca de calitate (nu ne intereseaza cantitatea si viteza de executie).

BENEFICII OFERITE

Program flexibil pe ore si zile.
Oferim training gratuit in reconditionari.
Salariu atractiv
Decontare transport.

Atelier de tamplarie, specializat in executarea de mobilier si tamplarie de constructii din lemn masiv si MDF precum si in reconditionari si restaurari. Lucram exclusiv pe baza de comanda.