CAUTAM PASIONATI DE VIDEOJOCURI

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te pasioneaza videojocurile? Cunosti limba germana si/sau una sau mai multe din urmatoarele limbi: italiana, engleza, franceza? Doresti un loc de munca care sa iti dea sansa de a acumula experienta si de a te perfectiona in domeniul Internet Marketing? FSP Global Srl ar putea sa fie solutia pentru tine. Cautam persoana tanara si serioasa, pasionata de videojocuri, care vorbeste bine una sau mai multe dintre urmatoarele limbi: germana, italiana, engleza, franceza.

CERINTE

persoana tanara si serioasa, pasionata de videojocuri, care vorbeste bine una sau mai multe dintre urmatoarele limbi: germana, italiana, engleza, franceza.

BENEFICII OFERITE

FSP GLOBAL SRL investeste in cresterea profesionala a personalului pentru a putea garanta clientilor calitatea serviciilor oferite.

Oferim training si formare profesionala cu trainer experti
Ambient de lucru placut
Mediu de lucru multinational
Echipa tanara, dinamica, competenta, performanta, eficienta, calificata

Societatea FSP Global Srl. face parte dintr-un grup international cu capital strain, care gestioneaza la nivel global o gama variata de servicii in outsourcing pentru o importanta clientela internationala.