Căutăm Șoferi Profesioniști pentru Curse Internaționale

VECO ROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Veco-Rom, societate de recrutare a forței de muncă, caută șoferi de TIR, cu minim 6 luni de experiență în țară, pentru transport INTERNAȚIONAL.

CERINTE

- Deținerea permisului de conducere categoriile CE
- Deținerea unui card tahograf
- Deținerea unui certificat de pregătire profesională (CPC)
- Experiență recentă și relevantă în domeniu reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

- camioane noi
- curs de pregătire la angjare
- Salariu de bază + plată la zi + diurnă
- Inclusiv weekendurile sunt plătite

Program de lucru: 1 lună cu 1 săptămână / 2 luni cu 2 săptămâni

Veco-Rom Srl, societate de intermediere si plasare a fortei de munca. Sediul nostru se afla in municipiul Miercurea-Ciuc, Harghita. Firma noastra a fost infiintata in urma cu 6 ani, avand activitatea principala recrutarea, intermedierea si plasarea fortei de munca in Ungaria si pe plan national.