Business Sales Executiv Telekom

Happy Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei pentru identificarea clientilor potentiali in segmentul business
- semnarea de contracte pentru servicii de telefonie mobila
- identificarea nevoilor clientilor si oferirea de consiliere;
-oferirea de solutii personalizate clientilor persoane juridice
- transmiterea rapoartelor si informatiilor de pe piata catre superiorul direct.
-realizarea planului de vanzari pentru jud. Cluj

CERINTE

- personalitate comunicativa, dinamica, ambitioasa
- excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
- experienta in vanzarea b2b, vanzare consultativa(constitue avantaj)
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte operare PC;
- abilitatea de a rezolva probleme;
- motivatie si orientare spre rezultate;
- bune abilitati de negociere.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial atractiv (salar de baza si bonusuri motivante);
- logistica aferenta postului
- cursuri si training in cadrul Telekom Romania

Happy Grup este partener Telekom Romania pe segmentul business.