Biochimist / Nutritionist Asistent Vanzare -Iulius Mall Cluj Napoca (full time)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biochimist / Nutritionist - Asistent Vanzare Parafarmaceutice (full-time/ part time)- Iulius Mall Cluj-Napoca

Profilul ideal: Cautam persoane cu studii si cunostinte aprofundate in domeniu, pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa si care au mai lucrat pe o pozitie similara.

Responsabilitati:
Activitate de consultanta pentru clientii magazinului;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc.;
Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate beneficia.
Asigura expunerea produselor pentru vanzare: verifica pretul, respecta conceptul de merchandising, etc;
Participa la receptia marfurilor, gestionarea, inventarierea si asigurarea securitatii acestora.

CERINTE

Cerinte:
Cunostinte/studii in domeniul nutritiei, biochimiei sau fitoterapiei;
Experienta pe o pozitie similara (consultant plafar, asistent vanzare, biochimist, nutritionist, vanzare online parafarmaceutice etc.);
Limba engleza nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Oferta full time:
Pachetul salarial lunar variaza intre 2500- 3200 lei net (fix 2000 lei net + 300 lei bonuri de masa + comision lunar din incasari si din target);
Program de lucru flexibil 12/24 (o zi 12 h si urmatoarea liber; 6-8 ture/luna).
Contract de munca part-time, programe de training, bonusuri de performanta si fidelizare.

Nota: pentru programul part time salariul de baza este 1/2 din cel afisat mai sus.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.