Back Office Assistant

S.C. ELKA NETWORK S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura redactarea documentelor si corespondentei de protocol
-pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces
-preia apelurile telefonice, faxurile, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie destinatarilor
-intocmeste si urmareste comanda produselor de necesitate interna
- mentine legatura cu furnizorii specifici
-participa la pregatirea si organizarea diverselor evenimente de promovare.
-mentine eficient relatia si buna comunicare cu colaboratorii si partenerii, prin telefon si prin intermediul Internetului.
-urmărește, înregistrează si arhivează actele si documentele firmei.

CERINTE

- bune abilitati operare PC (Microsoft Office)
- capacitate de organizare a spatiului de lucru
-atitudine pozitiva, prezenta agreabila si calma
-abilitati de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare
-capacitate de lucru sub stres si respectarea dead-line-urilor
-seriozitate si responsabilitate
-capacitate de planificare, organizare si prioritizare
-atentie distributiva
-capabila sa se implice in mai multe proiecte in acelasi timp
Descrierea jobu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Echipa tanara si dinamica

Incarcati CVul dumneavoastra pe elka@cub-it.ro

Succesul incepe si se dezvolta cu ajutorul oamenilor. Prioritatea noastra este sa atragem si sa motivam oameni talentati care au dorinta si experienta necesara in furnizarea de solutii in domeniul imobiliar. Prin integritate, profesionalism, energie si inovatie am reusit sa punem bazele unei echipe de oameni motivati, pasionati si cu o atitudine proactiv