B&C Exclusive cauta Marketing Manager

B&C Exclusive

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza echipa care se va ocupa de promovarea cursurilor de make-up, pictura, balet, teatru, public speaking (cursurile sunt destinate atat copiilor cat si adultilor);
- Organizeaza diverse evenimente in vederea promovarii activitatilor desfasurate;
- Traseaza sarcini precise memebrilor echipei cu care va lucra si va monitoriza rezultatele acestora;
- Mentine relatia cu clientii;
- Monitorizeaza promovarea serviciilor societatii atat in mediul online cat si offline;
- Propune solutii pentru imbunatatirea serviciilor oferite de catre companie.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare, atat in scris cat si verbal;
- Experienta in utilizarea platformelor pentru crearea website-urilor (Wordpress,Shopify, Prestashop sau altele);
- Pasionata de domeniul artistic si al artei machiajului;
- Orientare catre rezultate si indeplinirea obiectivelor;
- Abilitati de leadership;
- Proactiva, cu initiativa si entuziasm.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a lucra in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
- Traininguri de specialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

www.beauty-color.ro