Auditor intern vorbitor de limba rusa

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala cu profil tehnic, care in acest moment este in cautarea unei persoane calificate pentru pozitia de Auditor Intern vorbitor de limba rusa.

Responsabilitati
- Asigura documentarea corespunzatoare a activitatii de audit;
- Verifica si asigura conformitatea procedurilor de audit intern cu directivele aplicabile ;
- Pregateste planul si programul de audit;
- Realizeaza angajamentele de audit intern;
- Intocmeste rapoartele de audit adresate conducerii companiei, indicand rezultatele auditului si recomandarile de optimizare;
- Pregateste si conduce verificarea acuratetii inregistrarilor efectuate in conformitate cu legislatia in vigoare si standardele companiei;
- Urmarirea implementarii recomandarilor formulate in rapoartele de audit;
- Revizuieste documentatia, procedurile si metodele de control.

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba rusa;
- Studii superioare economice;
- Minim 3 ani experienta in domeniul financiar;
- Experienta profesionala relevanta in intocmirea rapoartelor de audit cuprinzand recomandari de optimizare a sistemelor si procedurilor companiei fondate pe rezultatele auditului;
- Abilitati foarte bune de comunicare scrisa si verbala;
-Abilitati excelente de organizare;
-Abilitatea de a lucra independent;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, un mediu de lucru profesionist si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.