AUDITOR INTERN CLUJ NAPOCA

ROKOR ECOSTYLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controleaza:
- calitatea mentenantei efectuate de catre tehnicienii mecanici la clienti;
- respectarea procedurilor interne si a normelor legale;
- corectitudinea intocmirii documentelor;
- realizarea actiunilor corective.
Intocmeste rapoarte in urma controalelor.
Se deplaseazan oriunde in tara la sediile clientilor.

CERINTE

Studii superioare (tehnice sau economice);
Vechime în activitate: Minim 3 ani;
Experienta in efectuarea controlului tehnic;
Aptitudini profesionale: realism, obiectivitate, capacitate de analiză şi sinteză, capacitate de exprimare clară, în scris şi verbal;
capacitatea de a invata rapid si a intelege continutul unei sarcini;
Abilitate/uşurinţă în redactarea textelor;
Capacitatea de a lucra în condiţii de stres şi cu termene strânse;
Calităţi personale: gândire analitică, flexibilitate, mobilitate, dorinţă de perfecţionare, meticulos, ordonat, atent la detalii;
Cunostiinte MS Offic (Word, Excel);
Respectarea normelor de conduită necesare lucrului în echipă;
Disponibilitate pentru deplasări in tara mai mult de 50% din timpul de lucru;
Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Instruire de specialitate oferita de specialisti interni si externi;
Sansa de a dezvolta o cariera de succes intr-o companie nationala;
Mediu de lucru dinamic;
Telefon de serviciu;
GPS si Laptop.

ROKOR ECOSTYLE impreuna cu La Fantana dezvolta un proiect nou , construind o echipa noua formata din persoane motivate, dinamice si cu initiativa.
Daca te regasesti in cerintele postului, APLICA!!!
Vei participa la un interviu in ROKOR ECOSTYLE, sigur vei avea de castigat!
Echipa noua va beneficia de un program de training adecvat cerintelor noi din realitatea pietei romanesti, rezultatele muncii se vor afla in stransa concordanta cu beneficiile acordate.

SC ROKOR ECOSTYLE SRL este o firma mixta romano-coreeana, componenta a grupului de firme ROKOR.
In acest moment sunt active 7 filiale in cele mai importante orase din tara, fiind in continua dezvoltare, avand in acest moment peste 7.000 de clienti activi si peste 10.000 de purificatoare montate.

Obiect de activitate: Importul si comercializarea purificatoarelor de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.