Auditor Intern

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Examinarea obiectivă a activităţilor bancii in ansamblul ei, în scopul furnizării unei evaluări independente a managementului riscului.

CERINTE

-studii superioare de preferinta economice/juridice;
-experienta in munca de minim 1 an pe un post similar;
-abilitati de analiza si sinteza, acuratete;
-abilitati excelente de comunicare si negociere;
-orientare catre client si catre obtinerea de rezultate;
-cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris si vorbit);
-disponibilitate la deplasari (75% din timp).

BENEFICII OFERITE

-pachet de beneficii atractiv;
- ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- oportunitati de dezvoltare a carierei;
- performante apreciate si recompensate.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»