Assistant Manager cu limba engleza

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm Assistant Manager cu limba engleză avansat, pentru unul dintre clienții noștri, în Cluj Napoca.

Responsabilități:
 Administrarea și organizarea biroului.
 Preluarea corespondenței scrise și telefonice.
 Întâmpinarea clienților, a partenerilor, etc.
 Administrarea documentelor de personal.
 Contabilitate primară.

CERINTE

Cerințe:
- Limba engleză avansat – cerință obligatorie.
- Limba germană nivel mediu/începător – reprezintă avantaj.
- Experiență pe un post similar.

Beneficii:
- Salariu motivant + bonuri de masa.
- Echipă tânără.

Persoanele interesate sunt rugate să ne trimită CV-ul la adresa de e-mail: oana.costan@pic-oil.ro, cu titlul subiectului “Assistant Manager”.

*Vor fi contactate doar persoanele selectate pentru interviu.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.