Assistant Manager

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea contabilitatii primare: pregateste registrul de casa zilnic, transmite informatile si dosarul contabil lunar catre firma de contabilitate, realizeaza facturi si chitante);
Pregateste actele contabile necesare pentru gestionarea creditului, leasing-ului si a altor servicii bancare;
Mentine relatia cu institutiile de stat, bancile, contabilul;
Gestioneaza baza de date de candidati si relatia cu persoanele aflate in internship;
Preia apelurile telefonice si transmite mesajele colegilor;
Verifica adresele de mail si raspunde solicitarilor primite;
Raspunde de planificarea concediilor si tine evidenta cererilor de concediu pentru intreaga echipa;
Intocmeste si elibereaza adeverinte, adrese, procese verbale;
Se ocupa de realizarea platilor, precum si de pregatirea unor rapoarte privind colaborarea cu clientii si furnizorii;
Identifica furnizori, negociaza contractele de colaborare si mentine relatia cu acestia;
Gestioneaza activitatile administrative, intocmeste necesarul de consumabile si se ocupa de aprovizionarea acestora;
Ofera suport pentru departamentele de consultanta si vanzari in vederea pregatirii materialelor solicitate;
Tehnoredacteaza acte, realizeaza traduceri, gestioneaza corespondenta;

CERINTE

Studii superioare incheiate (constituie avantaj specializarile: Comunicare si Relatii Publice si Stiinte Economice);
Experienta intr-o pozitie similara (minim 1 an constituie avantaj);
Cunostinte de contabilitate primara;
Limba engleza la nivel avansat;
Cunostinte aprofundate de operare PC (Word, Excel, Power Point);
Permis de conducere categoria B;
Abilitati foarte bune de comunicare, negociere si relationare;
Persoana bine organizata, disciplinata, motivata, cu atitudine pozitiva;

DESCRIEREA FIRMEI

IntegraHR - dedicat oamenilor
Suntem o echipa de specialisti cu 5 ani experienta in domeniu - dedicata dezvoltarii companiilor partenerilor nostri prin oferirea de servicii de resurse umane care sa sprijine managementul si angajatii in atingerea obiectivelor si performantelor dorite.

www.integrahr.ro