ASISTENTA DIRECTOR GENERAL

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FSP Global cauta asistenta pentru directorul general, sediu Cluj-Napoca.

CERINTE

Cerinte: buna cunoastere a limbilor Italiana si Engleza (scris, vorbit; minim nivel B2); competente operare PC (in special Word, Excel), navigare Internet, utilizare aparatura de birou. Caracteristici: persoana tanara, ordonata si organizata, energie pozitiva, rapiditate in executarea sarcinilor. Binevenita, dar nu indispensabila, minima experienta administrativa.

BENEFICII OFERITE

Oferim formare constanta si continua, posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si cu initiativa, la fel ca si posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un ambient multinational.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.